Opět zlevněno!!! Samozavírač GEZE TS2000

KRÁSA JE V DETAILU

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

 

 

Antibakteriální kliky CONVEX - nezanedbatelný prvek zlepšení hygieny veřejných prostor

Nemocnice a školy, ale i kanceláře, bytové domy, hotely či třeba restaurace představují rizikový prostor z pohledu přenosu virových a bakteriálních infekcí. Ambicí architekta i stavitele tak musí být hledání řešení, která pomohou snížit riziko přenosu virů a bakterií a zlepší tak mikrobiální klima veřejných prostor.


NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

I v interiérovém návrhářství se trendy vyvíjejí nebo vrací. Některé skutečně povedené kousky jsou ale nesmrtelné a žádané i po mnoha letech...


"KRÁSA JE V DETAILU", říká designér Petr Novague

„Kdysi někdo slavný a chytrý řekl, že existují tři zásadní produkty, které musí každý velký designér navrhnout: jízdní kolo, židle a vývrtka. Já osobně bych tam klidně doplnil i kliku,“ říká renomovaný designér Petr Novague.


GERMAN DESIGN AWARD 2018 - ocenění naší kvality

Naše nová kolekce designových klik získala za poslední dva roky ta nejvyšší evropská designová ocenění. Co to znamená? Kvalitu, nadčasovost, výjimečnost..


CONVEX - DOTEK LUXUSU

Pro milovníky designu nabízíme skvělé kliky pod značkou CONVEX. Svými tvary odpovídají kliky z kolekce CONVEX Design line minimalistickému řešení současných architektonických návrhů a dokazují, že skutečná dokonalost je v detailech..


SPECTRA, INFINITY a ULTIMA - příběh našich tří hvězd

Neusilovali jsme o rozšíření stávající nabídky dveřního kování, byli jsme mnohem ambicióznější - naším cílem bylo vytvořit novou kategorii prémiových klik, s výjimečným designem a kvalitou,….


KOMBINOVANÉ KLIKY - INSPIRATIVNÍ DESIGNOVÝ TREND

Kritéria moderního a designového bydlení vyžadují, aby vybrané kování, ať z jakéhokoliv materiálu, korespondovalo s celkovým stylem nejen dveří, ale celého interiéru či exteriéru. Co když je pro váš byt charakteristická kombinace dvou základních prvků materiálů nebo barev?


 

Změna dopravného

Změna dopravného
close
vypnout vyskakovací okna